Умови публікації

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Для опублікування статті у 4/2024 журналу "Inclusion and Diversity" необхідно до 31 травня включно:

1. Заповнити довідку про автора;

2. Надіслати статтю, оформлену відповідно до вимог, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску на електронну адресу inclusion.diversity.ua@gmail.com

Реквізити для сплати публікаційного внеску надаються після отримання підтвердження про прийняття статті до публікації. 

Академічна доброчесність

Редакція збірника здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення Strike Plagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Публікаційний внесок

Вартість публікації становить 800 грн (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 грн. За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника становить 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail inclusion.diversity.ua@gmail.com

Терміни

Електронна версія журналу буде розміщена у відкритому доступі на сайті видання після 30 липня 2024 року.

Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, після 30 серпня 2024 року.