Умови публікації

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Для опублікування статті у журналі "Слобожанський науковий вісник. Серія: Природничі науки" № 2/2024 необхідно до 27 серпня включно:

1. Заповнити довідку про автора.

2. Надіслати статтю, оформлену відповідно до вимог, на електронну адресу natural.spu@gmail.com 

3. Надіслати копію квитанції про сплату публікаційного внеску (реквізити будуть надіслані автору після успішного проходження рецензування) на електронну адресу natural.spu@gmail.com 

Академічна доброчесність

Редакція збірника здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення Strike Plagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Публікаційний внесок

Вартість публікації становить 700 грн (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 грн. За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника становить 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Терміни

Електронна версія журналу буде розміщена у відкритому доступі на сайті видання до 30 листопада.

Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник до 30 грудня.